Květen 2011

When I'm on a mission, I rebuke my condition

30. května 2011 v 13:47 | M. |  Diary
:telnic tumblr.com, fb.com, youtube.com, ...etc maso + knedlík + omáčka :D

Dobrýý odpoledne :D
(Titulku si nevšímejte :D nemá nic společnýho s textem :D zdroj: L.Gaga - Scheisse)
Zas vám tu sem napíšu pár slov, které mě zrovna napadnou.loveyouuu Dnes mám volno, zítra mám ještě taky volno.Do školy jdu až ve středu :D Včera jsem byla celej den se svou nejlepší kamarádkou (http://misscandy.blog.cz)
a vymýšleli jsme jako obvykle naprostý nesmysly :Dthawake-1.gif image by Salisko Prohlíželi jsme si jeden blog a dívali se na videorozhovory. Napadlo nás, že bychom udělali videorozhovor :D akorát se stydíme, a myslíme si, že je to naprosto šílenej nápad. :D Co vy na to? :D Myslím, že by to mohla být sranda, ikdyž vím, že tam budu asi působit strašně trapně. Znáte to?Takhle, když se s někým bavíte vám připadá, že máte normální hlas, a když se natočíte třeba na mobil, máte úplně jinej UFONSKEJ hlas :D Toho se bojím. No to je jedno..:D
Jooo jináák mám oteklou pusu, protože jsem si včera dala hrušku a nevěděla jsem, že moje tělo zareaguje tak jak zareagovalo :D Vypadá to fakt otřesně :D Nechtějte to vidět. Alergie na hrušky a jablka se teda po včerejšku asi vrátila!!
Chtěla bych rozpoutat ještě jedno téma. Proč v skoro každým klipu musí být nějaká děvka? Je to tak nutný? Podívám se na Snopp Dogga a vypadá jak pasák :D
http://emo-hannah.blog.cz/ Gr...18n.gif(131 b) Jo a vyfotila jsem Vám ty boty, co jsem si koupila :D xoxo


Make A Scene

28. května 2011 v 21:58 | M. |  Diary


Všechny vás zdravím :D
Vůbec jsem nemohla vymyslet nadpis tohoto článku! Měla jsem totální okno :D Jinak v pátek jsme psali tu Statistiku a psali jsme sloh! GRRR.. takový pošahaný témata. Nakonec jsem psala na téma: Kdo se stane další Česko Slovenskou Superstar 2011? Psala jsem to v publicistickém stylu = Rozhovor :D přišel mi nejjednoduší, ale jakmile jsem dopsala větu, byla jsem naprosto v koncích, ale nakonec jsem těch 200 slov nějak zvládla :D Psala jsem tam sice naprostý sračky :D Nechtějte vědět můj opravdový názor na Superstar :D Ze čtenářáku mi učitelka dala 1/2 a měla zas svou skvělou připomínku, že to mohlo být lepší! Jako co lepší?? Strávila jsem nad tím 1 celej den! Tak co by chtěla! Když se jí to nelíbí, ať si třeba loket políbí! V pondělí a úterý máme ředitelský volno, tak se aspoň vyspím :D Jinak můj taťka přijel z práce a měl naprosto spálený ruce! :D nahoře má bílej pruh od košile a dole to měl naprosto nechutně červený! Dala jsem mu na to Panthenol! Ale on si to natřel krémem na opalování!!! NECHÁPU! :D naprostá demence :D
Vůbec nevím, co dneska psát. Mám strašně moc myšlenek v hlavě, ale nevím, kterou bych začala. Tak já si to promyslím a možná něco ještě přidám :D mějte se :D
P.S. Chci vypadat jako Sophie :D:DD

Spinning in Circles

25. května 2011 v 20:31 | M. |  Diary


Zdravíímm :D Už tady zase otravuju, protože se nudím . No, měla bych udělat ještě hodně věcí, ale znáte to :D I'M LAZY :D Dnešní den bych shrnula asi takto. Ve škole se nic zajímavýho nestalo, nic jsme nedělali a kolem 12 jsem byla doma. Včera jsem si koupila moje vysněné boty v H&M :D Mamka se trochu zhrozila, když je uviděla, ale na její názory jsem neměla myšlenky. Určitě to znáte, líbí se vám něco strašně moc a nějaká osoba to uvidí a dokáže vám to naprosto zhnusit. NE, nenechala jsem se. Boty pro mě pohodlný jsou a tečka! Dneska jsem procházela nějaké "slavné" blogy některých bloggerek na blog.cz :D Došla jsem k nim asi tímto způsobem : www.krasna.cz :D Projížděla jsem některé články a musela jsem se nad nimi pousmát :D HAHAHA :D Nebudu tu jmenovat konkrétní články , a tímto článkem nechci narážet na bloggerky. Ale jeden blog jsem otevřela a prohlídla si ho pečlivě. Shlédla jsem nějaký videorozhovory, něco podobného jako měla Natalia Sadness, akorát s míň blbějším hlasem. Adminka blogu na mě působila otrávěně, znuděně a nesympaticky a povýšeně! Ve videu mluvila jak kdyby byla nějakou celebritou, ikdyž tomu tak není. Odpovídala na dotazy a jeden z dotazů byl, jestli si myslela, že bude její blog tak slavný. Odpověděla způsobem, který každý očekává a to: ,,Ne nečekala jsem, že bude tak slavný." Toto mi trošku leze krkem, a vím, že už tam nikdy nevlezu :D Upřednostňuju blogy s aspoň trochou inteligence a trochou originality. No to je můj názor, už tu nebudu ventilovat svoje kecy :DLíbí se vám tyto blog(ísky) ? O hadrech,líčení, radami na kluky atd...atd..?
Jinak jsem se chtěla zeptat:D máte taky tak skvělý obědy ve škole? :D My jsme včera měli velice originální oběd :D A to, zeleninu s bramborama a k tomu půlku kedlubny! Syrové kedlubny! Jakoože neokrájený, nic! Prostě půlka kedlubny s tou tvrdou slupkou :D Spolužák mi tu kedlubnu musel rozdělat na 2 půlky, abych to vůbec pokousala :D Připadala jsem si jako mentálně postižená :D Tomu, kdo ty obědy dováží bych rozmlátila hlavu o radiátor... to je celý, co jsem chtěla ventilovat :D Jinak děkuju moc, že se vám moje fotky líbí :))

Moje amatérské snímky!

23. května 2011 v 20:52 | M. |  photos
Tak, dávám Vám sem nějaký ty snímky, jak jsem slíbila :) Po kliknutí na obrázek Photos, by se Vám měly fotky zobrazit na Flickr.comStatistics is boring!

23. května 2011 v 17:07 | M. |  Diary
tumblr.com, facebook.com Florence & The Machine - Cosmic Love totální vedro :D :tel VH1

Zdravíímm :D Dneska byl dobrej den :)) Učila jsem se v neděli jak největší kretén na písemku ze Statistiky a dnes dojdu do školy a pan profesor nám oznámí: ,,Nemáme to procvičený, nebudeme to psát!"Z jedné strany se mi ulevilo, protože tu teorii o Časových řadách moc nezvládám, ale výpočty jsou OK, z druhé strany mě to na**alo, protože jsem jak blbka seděla celou neděli doma a učila se!
V Biologii jsme si pouštěli porod a vznik člověka :D:D:D :hamDovedete si představit ty reakce spolužáků, když se tam ukázala nahá ženská :D Dnes se chystám, že sem přidám nějaký moje amatérský snímky. Dnes jsem taky konečně stihla zajít s kamarádkou do nově vytvořeného H&M a koupila jsem si tam náramky :Dlaugh-2.gif image by Salisko A zamilovala jsem se tam do páru bot. Pokud si je koupím, možná vám je vyfotím :D haha.gif image by SaliskoJinak taky nesnášíte ty otřesný vedra, kdy se nedá ani hnout?? Mám toho plný zuby, hlavně těch lidí kolem :D Teď posedávám doma, popíjím citronovou limonádu, poslouchám Florence & the Machine a přemýšlím nad tím, že bych se měla najíst, protože už asi půl hodiny mi kručí v žaludku, ale jsem moc líná na to, abych zašla do ledničky. Asi pojdu hladem.
Tak zatím :)) (M.)

Retouch 01

22. května 2011 v 13:15 | M. |  Retouch
Přidávám nějaké retuše. Některý jsou takový divný :D Všechny retuše jsem dělala já. Nikde jsem to neokopírovala :D Tak bych byla ráda, abyste to nekopírovali, a když už, tak uveďte zdroj.
Made in: Photoshop CS2, CS5
By: M.


Learning Day

22. května 2011 v 11:45 | M. |  Diary

:tel MTV hruška, chocapic Sophie Eliss Bextor Statistika


Zdravím váás :)) :ham
Ze včerejška jsem se vyspala a tak už nemám náladu jako psychicky labilní osoba.
Včera, jelikož se na mě moje nejlepší kamarádka vykašlala, jsem šla s mamkou se projít.

Jsou tu teď nějaký pivní slavnosti nebo co. Vydrželi jsme tam asi 30 minut a šli jsme domů, protože to tam byla samá fetka a samej ožralej kretén! Dneska plánuju se učit Statistiku,icon_42.gif image by Salisko protože zítra píšem test a nesmím si to teď pokazit. V pátek jsem už stihla zkazit matiku.
A to jsem to uměla!!!pixels Ale to zadání mi nesedlo. Pokoušela jsem se opalovat, ale jako vždycky bez výsledku. Jsem pořád bílá jako zeď. Jinak teď se dívám na MTV - "Pod palbou rodičů" a musím říct, že je to totální kravina. PhotobucketJak si někdo může nechat radit v lásce???Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Jak někdo za vás může rozhodnout s kým budete a s kým ne? To je snad každýho věc. Chci si nalakovat nehty, ale vím, že si to celý rozdrbu, protože chci stihnout milion věcí. No nic zatím končím. Mějte se. Bááájj

About

21. května 2011 v 22:04
- Info o admince blogu MTN.blog.cz
Link Me
- ikonky tohoto blogu
Diary
- bláboly M.

Fake Friends!

21. května 2011 v 15:47 | M. |  Diary
nic :D říízeek polojasno :D Scheisse - Born This Way

Čauky Mňauky :D
Píšu sem můj 1.pořádný článek. Dnešní den je nějak nanic. Mám dneska zvláštní náladu a představa, že se mám zítra učit naprosto nudnou Statistiku mě opravdu děsí. Jediný, co mě drží nad vodou je nové album Lady Gaga - Born This Way! :))
Co na něj říkáte? Podle mě je to nejvydařenější album. Je pravda, že se tam vyskytly songy, které podle mého jsou slabším odvarem, ale to nic nemění na tom, že více, než polovina tracklistu by mohla být hitovkami č.1! Teď k něčemu naprosto odlišnému.
Taky se Vám někdy stalo, že máte kamarádku a znáte ji hrozně moc dlouhou dobu, vše je v pořádku a pak najednou zjistíte, že si vás na tom dementním Facebooku odebrala bezdůvodně z přátel? Bez jakéhokoliv vysvětlení a sebemenší snahy vám aspoň odpovědět na zprávu? Jo, vykašlala jsem se na to ji už psát, ale nesnáším tyto vztahy na FB. Už se to neřeší tak, že by az váma došla a řekla vám to do očí, ale jednoduše zmáčkne tlačítko ODEBRAT Z PŘÁTEL! Asi byla chyba s ní kamarádit. No jinak aby tento článek nebyl tak hrozně depresivní :D Jak se máátee vy? Doufám, že mnohem líp.
Prohlížela jsem si blogy, se kterými jsem se dříve "přátelila" a, ikdyž třičtvrtina už neexistuje :D našla jsem jeden blog, kam jsem chodila a bylo fakt zajímavý, že po tolika letech jsem se tam vrátila a viděla, jak se adminka naprosto změnila :D Nééé k horšímu, ale že už je to všechno tak odlišný. Důvodem, proč jsem se sem taky vrátila, bylo si oživit ty "staré časy blogaření" :))) No nic ..půjdu se nachálovat čokolády a nějakýma gumovýma zvířátkama a slibuju, že příští článek nebude tak na umření! :D

Photos & Graphics

21. května 2011 v 15:21 Photos & Graphics
- moje amatérské snímky!
Blends
- celebrity a blá blá blá... :D
Retouch
- možná se tak narodila, možná je to Photoshop!
- Předešlé designy tohoto blogu.
Avatars
- 100x100
Wallpaper
- pro počítačovou plochu


Wonderland

20. května 2011 v 22:56 | M. |  Site
Be Aff
- chceš být mým pokemonem?
Affiliates
- sbírka spřátelených pokemonů

ABOUT M.

17. května 2011 v 19:32 | M. |  About M.
blog založen: 17.květen 2011 19:34

Zdravím vás pokemoni! :D Asi bych vám tu měla napsat pár vět o sobě.
Taakžžee... Je mi 17 let, žiji ve městě, které je známé svým uchylným uměním. Tím myslím stojící šulibrk na náměstí :D Takže už víte? Ano, je to Brno. Chodím druhým rokem na study.gif image by spookys-graphix Obchodní akademii. Hlavní věcí, kterou zbožňuju je foťák, hudba.
Mezi mé nej interprety patří kontroverzní Lady Gaga a Ellie Goulding. Ani nevím, čím mě oslovila Ellie Goulding, ale její CD můžu poslouchat neustále a neustále dokola :D http://emo-hannah.blog.cz/Nesnáším lidi, kteří si myslí, že jsou něco víc, a přitom jsou na stejné vlně jako všichni ostatní. Pak nenávidím, když se po mně někdo opičí! http://emo-hannah.blog.cz/A nenávidím hloupé lidi, kteří mi vnucují jejich názor. Před pár lety jsem začala blogovat a začínala jsem právě tady na blog.cz, pak jsem se různě přemisťovala a přemisťovala až jsem si vytvořila fanstránku o Ellie Goulding .icon_42.gif image by Salisko Pořád mi však chyběl nějaký deníček, do kterého bych si mohla zapisovat moje úvahy a kritiku k určitým věcem.:ham V afektu jsem se tedy rozhodla založit si tento blog.icon_45.gif image by Salisko Jinak si o sobě myslím, že jsem: tvrdohlavá, sobecká (občas), někdy otravná, pořád se směju a taky si myslím, že jsem vybíravá. Jinak , žádné zvíře doma nevlastním a mám retardovaný tělo (alergie,astma,atopie...) :D Hlavní věcí která mě baví je focení, tak bych byla ráda, kdybyste napsali svůj názor na moje amatérské snímky :D Ale pokud nechcete, tak to nedělejte :D Už nevím, co bych sem napsala. Joo vím, píšu bláboly. Tak já mizím. http://emo-hannah.blog.cz/
Související weby
ELLIE-G.NET , OHGAGA.NET